Strona głównaInneListwa spadkowa do odpływu liniowego - stwórz piękną, nowoczesną przestrzeń w swojej...

Listwa spadkowa do odpływu liniowego – stwórz piękną, nowoczesną przestrzeń w swojej łazience!

Kabiny prysznicowe bezbrodzikowe są absolutnym hitem w ostatnich latach. Łączą w sobie bardzo nowoczesny, minimalistyczny, a jednocześnie niezwykle efektowny design z wysoką funkcjonalnością. Kabiny z odpływem liniowym, zarówno Walk In, jak i konstrukcje z zamykanymi drzwiami podbiły serca wielu osób. W nowoczesnych łazienkach coraz rzadziej spotkamy tradycyjny brodzik. Tendencja ta uwzględnia aspekt wizualny, ale również kieruje się minimalistycznym, maksymalnie funkcjonalnym trendem. 

Świetny design i wygoda użytkowania

Bezbrodzikowa kabina prysznicowa znacznie zwiększa wygodę użytkowania, w szczególności osobom, które mają problem z przemieszczaniem się. Wejście do tradycyjnego brodzika stanowi dla nich nie lada wyzwanie. Bezbrodzikowa konstrukcja jest zatem idealnym wyborem dla seniorów, dzieci czy osób z niepełnosprawnościami. Kabina prysznicowa z odpływem liniowym pozwala również na optyczne powiększenie przestrzeni, w przeciwieństwie do tradycyjnych masywnych brodzików, które sprawiają wrażenie przytłoczenia małej przestrzeni. 

Aby kabina bezbrodzikowa mogła się idealnie prezentować należy zadbać o jej odpowiednie wykonanie. Listwa spadkowa do brodzików jest produktem, który spełnia wiele funkcji. Szeroki wybór listew spadkowych znajdziesz w sklepie internetowym Lumara https://lumara.pl/. Listwy te, dzięki właściwemu wyprofilowaniu, wymuszają spadek niezbędny do prawidłowego spływania wody. Zabezpieczają ostre krawędzie, co wpływa na zwiększenie komfortu oraz bezpieczeństwa użytkowania. Dodatkowo, maskują nierówne zakończenia płytek i znacznie zwiększają estetykę wnętrza. Listwa prysznicowa spadkowa jest detalem, który potrafi odmienić charakter wnętrza, dodać mu bardzo eleganckiego i luksusowego charakteru. 

Listwa brodzikowa spadkowa idealnie dobrana do Twojego wnętrza 

W zależności od tego w jakim stylu planujesz wykończyć swoją łazienkę, możesz wybrać kolor listew spadkowych, który idealnie się do niego dopasuje i pięknie dopełni całą aranżację. Szeroki asortyment sprawia, że w ofercie sklepu znajdziesz produkty, które idealnie wykończą zarówno łazienkę w stylu eleganckim, glamour, jak również retro, skandynawskim, klasycznym czy każdym innym. Możesz zdecydować się na bardzo klasyczne, uniwersalne i ponadczasowe srebro; niezwykle eleganckie, szykowne, pełne klasy złoto; minimalistyczną, klasyczną czerń albo bardzo ciekawą, oryginalną, modną miedź! Każdy z kolorów dostępny jest w dwóch typach wykończenia. 

Poler czy mat?

Jeśli zależy Ci na bardzo efektownym wykończeniu, to świetnym wyborem będą listwy w pełnym połysku, które pięknie odbijają światło. Dla osób, które cenią minimalistyczne, nowoczesne, proste rozwiązania dostępne są listwy spadkowe w wykończeniu matowym. Zarówno błyszczące, jak i matowe profile pozwolą na stworzenie w łazience bardzo eleganckiej, pięknie prezentującej się kompozycji. Wykorzystanie listew z serii dekoracyjnej pozwala na bardzo stylowe wykończenie łazienki. 

Co ważne, listwa spadkowa prysznicowa oraz brodzikowa jest spójna kolorystycznie z pozostałymi listwami z serii dekoracyjnej. Dzięki temu można stworzyć bardzo harmonijne wnętrze. Listwa spadkowa czarna, srebrna, złota lub miedziana w połączeniu z listwą do szyby prysznicowej, listwą czołową, płaskownikiem, kątownikiem czy każdym innym profilem w tym samym odcieniu pozwoli na stworzenie bardzo stylowego wykończenia Twojej łazienki. Szeroką ofertę profili stalowych spadkowych oraz pozostałych listew zarówno stalowych, jak i aluminiowych znajdziesz w sklepie internetowym Listwy.Online – https://listwy.online/listwy-spadkowe/.

Listwa spadkowa brodzikowa wykonana ze stali nierdzewnej 

Bardzo ważną kwestią jest również trwałość profilu spadkowego. Jest to produkt, który służy latami, dlatego, aby mógł świetnie się prezentować i dobrze spełniać swoją funkcję, musi odznaczać się wysoką jakością. W ofercie sklepu dostępne są listwy spadkowe wykonane ze stali nierdzewnej. Profile te są odpowiednio przystosowane do warunków panujących w łazience. Kwasoodporna blacha nierdzewna zapewnia odporność na wilgoć. 

Artykuł sponsorowany

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Z TEJ KATEGORII