Usługi kosmetyczne, które cieszą się największym powodzeniem

Usługi kosmetyczne, które cieszą się największym powodzeniem

Masaż dobry na wszystko

Masaż to rzeczywisty relaks dla zmęczonego ciała oraz zmysłów. Umożliwia powrót do lepszej dyspozycji i pozwala zapomnieć, chociaż na krótki czas o trudach dnia codziennego – uspokaja i jednocześnie pobudza . W specjalistycznych gabinetach kosmetycznych z pominięciem masaży uspokajających i klasycznych można dostrzec także ofertę masaży zdrowotnych lub wykonywanych przy użyciu gorących kamieni. Używa się również masaże ,których celem jest ujędrnienie konkretnych części ciała.

Karboksyterpia i mezoterpaia igłowa – zabiegi do zadań specjalnych

Karboksyterpia to zabieg pielęgnacyjny , który pomaga ujędrnić wybraną część ciała np. pośladki i zminimalizować niepożądany przez wszystkich cellulit. Zabieg opiera się na tym, że pod skórę aplikowany jest dwutlenek węgla, który dalej jest jednakowo rozprowadzany na wyselekcjonowanym obszarze.

Pod jego wpływem tkanki ulegają natlenieniu , w dalszej kolejności inicjuje się proces regeneracyjny skóry. Toksyny zebrane w tkance ulegają wydaleniu , a stan skóry w widoczny sposób ulega regeneracji. Mezoterapia przy zastosowanie igieł to zabieg, który przeznaczony jest dla twarzy, na której najmocniej zauważalny jest upływ czasu i stres dnia codziennego .

Za sprawą zabiegu skóra otrzymuje przydatne substancje odżywcze, dzięki którym szybciej się regeneruje i promieniuje . W trakcie tego zabiegu substancje aplikowane są pod skórę przy pomocy specjalnej igły. Zabieg nie jest wykonywany ręcznie , a przy zastosowaniu specjalistycznego sprzętu dedykowanego do mezoterapii igłowej. Kluczowe jest to, że aby rezultat zabiegu był stały i widoczny , musi być regularnie powtarzany w określonej serii. Ilość koniecznych zabiegów umawiana jest indywidualnie.


Tagi artykułu: kosmetologia marketing

0 Komentarze artykułu